Telefon: 85 667 09 07 | Telefon kom.: 662 434 111 | E-mail: biuro@xprime.pl
Odkup odszkodowania OC - co zrobić, jeżeli nie posiadam dokumentacji z wypadku?

Odkup odszkodowania OC – co zrobić, jeżeli nie posiadam dokumentacji z wypadku?

Ilość wypadków na polskich drogach jest ogromna – warto sobie uświadomić, że taki stan rzeczy to nie tylko doraźne obrażenia, ale i sporo komplikacji związanych z odszkodowaniem OC. Przykre wydarzenie minie – po nie dalej niż miesiącu powinno się mieć już na swoim koncie kwotę rekompensaty – niestety, rzadko kiedy uzyskana suma jest wystarczająca do pokrycia strat, jakie miały miejsce w związku z zaistniałym wypadkiem.

Polityka towarzystw ubezpieczeniowych – czy też jesteś jej ofiarą?

Zaniżone odszkodowania z OC sprawcy nie jest przypadkiem, ale wynika z tego, że zwykle ubezpieczyciele dążą celowo do takiego stanu rzeczy. Szczęśliwie są firmy, które na ten rodzaj polityki się nie zgadzają i wyciągają pomocną dłoń do wszystkich będących jej ofiarą. Odkup odszkodowań jest jedną ze strategii, dzięki której można uzyskać bardziej wiarygodną sumę w stosunku do faktycznych strat, a co najlepsze – uzyskane tej dodatkowej kwoty do zaniżonego odszkodowania nie jest skomplikowane i to nawet wtedy, gdy pojawia się problem z dokumentacją z wypadku.

Biorąc pod uwagę to, jak stresujący jest już sam wypadek – wir formalności i procedur związanych z dążeniem do uzyskania godnego ubezpieczenia może być dodatkowym problemem. Tym bardziej, gdy jeszcze nigdy nie miało się do czynienia z tymi działaniami

Czego oszczędzisz sobie decydując się na odkup odszkodowań?

  • potyczki z ubezpieczycielem,
  • kompletowanie i załączanie dokumentów,
  • czekanie na rzeczoznawcę.

Miesiąc załatwiania kosztorysu i czekania na odszkodowanie rzadko kiedy też przynosi sprawiedliwą sumę – co dokłada kolejne stresy w związku z całą sytuacją. Odkup odszkodowań przy pomocy firmy XPRIME jest alternatywnym wyjściem, z którego korzysta coraz więcej kierowców znajdujących się w takiej przykrej sytuacji. Cały ciężar kontaktów z ubezpieczycielem spada wtedy na barki firmy, która zajmuje się już na własną rękę dochodzeniem. Osoba która zdecydowała się na ten krok – po prostu dostaje uczciwą kwotę i może już starać się o całej sprawie zapomnieć. Dokładnie tak to działa.

Zaniżone odszkodowanie – zmora dzisiejszych kierowców

To nieprawdopodobne, ale prawdziwe – zaniżanie odszkodowań z OC wypadku nie jest rzadkością, ale zdaje się, że nawet 90 (%) kierowców boryka się z takim problemem. Wypadek komunikacyjny sam w sobie jest niezwykle stresującą sytuacją, a dokładając do tego nieuczciwą politykę towarzystwa ubezpieczeniowego można naprawdę nabawić się bólu głowy. Odkup odszkodowania zdaje się być w wielu przypadkach bardzo korzystną metodą skrócenia całego procederu, na którą to decyduje się coraz większa liczba uświadomionych w temacie poszkodowanych kierowców. Tym bardziej, że na latach proces ten stał się naprawdę szybki, prosty, nieskomplikowany. Stoją za nim uczciwi ludzie – fachowcy, którzy dbają o to, by wycena na podstawie której będzie wypłacane odszkodowanie z odkupu będzie naprawdę satysfakcjonująca i pokrywająca się z tym, co faktycznie kierowcy się należy z tytułu wypadku, czy zdarzenia komunikacyjnego, które miało miejsce i w którym miał nieszczęście uczestniczyć.

Dochodzenie odszkodowań OC – Spójrz na Ofertę!