Telefon: 85 667 09 07 | Telefon kom.: 662 434 111 | E-mail: biuro@xprime.pl
Gdzie mogę uzyskać pomoc w odzyskaniu odszkodowania?

Gdzie mogę uzyskać pomoc w odzyskaniu odszkodowania?

Jako odpowiedzialne społeczeństwo często korzystamy z usług firm ubezpieczeniowych, u których wykupujemy polisy. Mają one zabezpieczyć nas przed ewentualnymi kosztami lub pomóc w momencie, kiedy dojdzie do wypadku komunikacyjnego. Każdy właściciel pojazdu ma obowiązek przestrzegania ciągłości wykupienia ubezpieczenia OC lub może wykupić polisę AC, która w teorii ma chronić kierowcę przed konsekwencjami pieniężnymi, wynikającymi również z jego winy.

W praktyce jednak Towarzystwa Ubezpieczeniowe podają często kwotę zaniżoną, która nie wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów. Właściciel polisy oczywiście może od decyzji odwoływać się lub przejść na stronę sądową, jednak proces ten jest trudny i nie często kończy się sukcesem i wyższą wypłaconą kwotą.

W uzyskaniu właściwych poniesionych przez nas kosztów pomagają firmy jak np: XPRIME, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań lub pomocy w dopłatach do odszkodowania. To, dzięki takim firmom możliwe jest uzyskanie wyższego odszkodowania. Wystarczy skontaktować się z odpowiednią, czyli profesjonalną firmą, która świadczy takie usługi. Niezbędne  będą oczywiście odpowiednie dokumenty – w tym wypadku przedstawiciele firmy zazwyczaj proszą o kosztorys szkody oraz decyzja o przyznaniu odszkodowania, którą wydaje ubezpieczyciel.

Gdzie mogę uzyskać pomoc w odzyskaniu odszkodowania?

Pomoc w odzyskaniu odszkodowania udzielają firmy, które na rynku działają dokładnie w tym celu i świadczą usługi polegające na rzetelnej i indywidualnej analizie sprawy ubezpieczeniowej.

Dla każdej sprawy szacowane są wysokości należnego wynagrodzenia i dokumenty, które musi zebrać poszkodowany. Firma odkupuje odszkodowanie, a zainteresowany otrzymuje wyższe odszkodowanie. Nie ma konieczności wizyt w sądzie bądź jakichkolwiek innych praktyk, które musiałby poczynić poszkodowany.

Co, jeśli nie posiada się dokumentów?

Nic straconego, ponieważ są one u ubezpieczyciela. Ma on bowiem obowiązek przetrzymywania dokumentów przez wskazany ustawą czas oraz udostępnianie ich, kiedy zachodzi taka potrzeba. Zazwyczaj wystarczy telefon bądź kontakt – email, a dokumenty zostaną przesłane na adres bądź skrzynkę pocztową.

Dopłata do odszkodowania – jak działają profesjonalne firmy pomagające w dopłacie?

  • darmowa analiza w ciągu 24 godzin,
  • zero ryzyka straty zniżki bądź odszkodowania,
  • szybka decyzja,
  • szybka wypłata pieniędzy,
  • wysokość dopłaty dostosowywana indywidualnie.

Takie praktyki są coraz bardziej popularne, ponieważ jak się okazuje, większość ubezpieczycieli po prostu zaniża wartość i wypłata pieniądze o nawet 70 % mniejsze, aniżeli rzeczywiście powinni. Dzięki cesji szkody w oparciu o podpisaną umowę, wilk jest syty i owca cała. Poszkodowany otrzymuje wyższą kwotę, nie musi martwić się o żadne formalności – po prostu zapomina o sprawie, a walkę z ubezpieczycielem o pieniądze prowadzi już odpowiednia firma. Należy pamiętać oczywiście, że w przypadku przeniesienia praw do odszkodowania na taką firmę, nie otrzymamy już wyższego wynagrodzenia – wywalczona kwota należy do specjalistów.

Odkup odszkodowań —> KOMPLETNA OFERTA <— Zaniżone odszkodowanie OC